Home SIOK správy 30. výstava Trade Expo Indonesia
30. výstava Trade Expo Indonesia Vytlačiť E-mail
Novinky SIOK
Streda, 12 August 2015 08:24

Vážení priatelia. 

SIOK spoločne s veľvyslanectvom Indonézskej republiky pozýva svojich členov, priaznivcov a záujemcov na 30. výstavu Trade Expo Indonesia, ktorá sa bude konať v dňoch od 21.do 25.10.2015 v Jakarte. Výstava je spoločná akcia organizovaná ministerstvom zahraničných vecí, priemyslu, poľnohospodárstva, rybolovu, ministerstvom hospodárstva, obchodnou a priemyselnou komorou.

 

Pri tejto príležitosti chceme vyzdvihnúť niekoľko skutočností, ktoré poukazujú na význam tohto ročníka Trade Expo. Jedna sa o jubilejný 30. ročník, čo je samo o sebe mimoriadne významná udalosť a po prvý krát bude výstava organizovaná pod záštitou nového prezidenta Joko Widodo, ktorý kladie dôraz na prenikanie výsledkov ekonomického rozvoja do najširších spoločenských vrstiev, hlavne však na vzdelanie, sociálne a zdravotné zabezpečenie, plošný rozvoj infraštruktúry a vytváranie priaznivých podmienok pre domácich i zahraničných podnikateľov. Pre slovenských podnikateľov to vytvára vhodné prostredie hlavne v tom, že výstava bude organizovaná v najväčšom rozsahu ako kedykoľvek pred tým, že v priebehu niekoľkých dní bude možne vidieť a stretnúť sa s najlepšími firmami Indonézie z oblasti nábytku, potravinárstva, textilu, stavebných materiálov, papierenského priemyslu, zdravotníctva, automobilového priemyslu, kávy, nápojov, palmového oleja a stretnúť sa s ďalšími firmami z celého územia Indonézie pôsobiacimi v oblasti výstavby infraštruktúry, ťažby surovín, v strojárskej výrobe, doprave, logistike, telekomunikáciách atď.

 

Okrem toho, v prípade záujmu, SIOK spoločne s vvnectvom ponúka možnosť zorganizovať individuálne rokovania so zástupcami uvedených rezortov, prípadne firiem. Vaše záväzné prihlášky prosíme zaslať do 30.7. 2015 na emailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. a v prípade záujmu o zorganizovanie rokovania s indonézsky partnerom prosíme aj o zaslanie BPF.

 

Poplatok za účasť na výstave je 1950 EUR pre člena SIOK a 2450 EUR pre nečlena. V poplatku je zahrnutá letenka Viedeň – Jakarta a späť, ubytovanie na 4 noci (21. – 25.10.2015) vo 4 hviezdičkovom hoteli v centre Jakarty a vstupenky na výstavu po celú dobu trvania. Program bude zahrňovať aj účasť na oficiálnom zahájení výstavy, prehliadku výstavy s stretnutie s diplomatickým zborom.  Plánované je aj rokovania na KADIN - Obchodná a priemyselná komora, NAFED – Výbor pre spoluprácu a investície. Do programu budú zapracované aj stretnutia s ďalšími štátnymi a súkromnými firmami a organizáciami podľa záujmu prihlásených.

 

Ďalšie informácie o výstave nájdete na: www.tradexpoindonesia.com.

 

V prípade otázok k organizácii, vašej účasti a námetov, aby táto misia bola pre vás prínosom, nás kontaktujte na emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

 

S pozdravom a budeme sa tešiť na vašu odpoveď. 

 

Za vedenie SIOKu

Milan Compeľ

Attachments:
Download this file (Business Partner Formular SIOK 2015.doc.doc)Prihláška Business Partner[ ]131 Kb
Download this file (SIOK prihlaska misia 2015_Mission Application 2015.doc)Prihláška[ ]118 Kb
 

Anketa

Ktorá organizácia najviac podporuje obchodné vzťahy?
 

Kto je online

Aktuálne máme 9 hosťov prítomný

Hľadať