Home Udalosti
Udalosti
Ukončenie pôsobenia pána Ferdauzie Dwiandika v SR PDF Vytlačiť E-mail
Napísal SIOK   
Sobota, 25 Jún 2011 15:44
Drahí priatelia Indonézie,dovoľujeme si Vám pripomenúť blížiaci sa „Indonézsky štvrtok“, ktorý sa bude konať  dňa 30. júna 2011 o 17,30 hod. v priestoroch SIOK.Pozvanie medzi inými prijal aj pán Firdauzie Dwiandika, radca Veľvyslanectva Indonézskej republiky v Bratislave, čestný člen SIOK, ktorý sa po 4 rokoch a 3 mesiacoch veľmi úspešného pôsobenia na Slovensku vracia späť do vlasti. Chceme využiť túto príležitosť a poďakovať pánovi Ferrymu, ako ho priateľsky voláme, za mimoriadnu pomoc pri zakladaní a budovaní SIOK  a uistiť ho, že urobíme všetko preto, aby SIOK pôsobil naďalej pri rozvoji slovensko – indonézskych vzťahov. Zároveň chceme p. Ferrymu popriať veľa úspechov ako v práci tak v rodinnom živote a dúfame, že sa budeme stretávať aj v budúcnosti či už v Jakarte alebo niekde inde vo svete, kde bude vykonávať svoje budúce diplomatické  poslanie.
 
Pozvánka - Indonézsky štvrtok 30.6.2011 PDF Vytlačiť E-mail
Napísal SIOK   
Piatok, 10 Jún 2011 15:41

Drahí priatelia,

Ďakujeme za Váš záujem pri organizovaní „Indonézskych štvrtkov“, Slovensko – indonézska obchodná komora (SIOK) Vás srdečne pozýva na štvrtý „Indonézsky štvrtok“, na ktorom budeme mať tú česť privítať významného hosťa,

súčasného veľvyslanca Slovenskej republiky pôsobiaceho v Indonézii
J.E. pána Štefana Rozkopála.

Akcia sa bude konať vo štvrtok 30. júna 2011 o 17.30 hod. v priestoroch SIOK na Radlinského 10, 4. poschodie, Bratislava.

Stretnutie je organizované ako voľná diskusia, tento krát sme neurčili nosnú tému stretnutia. Zámerom je oboznámiť Vás s poslednými a najnovšími informáciami týkajúcimi sa Indonézie z pohľadu vysokého diplomata Slovenska pôsobiaceho v Indonézii. Zároveň vytvoríme priestor pre voľnú diskusiu, otázky a odpovede vzhľadom na Váš záujem. Naše odporúčanie znie „Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť.“

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Kolektív SIOK

Posledná zmena ( Štvrtok, 30 Jún 2011 15:46 )
 
Indonézsky štvrtok - 19.5.2011 - vzácny hosť PDF Vytlačiť E-mail
Napísal SIOK   
Pondelok, 16 Máj 2011 11:32

Drahi priatelia,

dovolte nam pripomenut "Treti Indonezsky stvrtok", ktory sa bude konat 19.5.2011, ako sme Vas uz informovali a ako je uvedene aj v prilozenej pozvanke.
Zaroven Vam chceme oznamit, ze privitame aj vzacneho hosta
pana Vladimíra Pristaša, obchodneho radcu posobiaceho na slovenskom veľvyslanectve v Indonezii.
Rad porozprava skusenosti a postrehy zo svojho posobenia na tomto poste. Sucasne vytvorime priestor pre diskusiu a Vase pripadne otazky.
 
Tesime sa na Vas.

 
Indonézsky štvrtok - 19.5.2011 PDF Vytlačiť E-mail
Napísal SIOK   
Streda, 11 Máj 2011 11:30

Drahí priatelia,

Po úspešných dvoch „Indonézskych štvrtkoch“ Vás Slovensko – indonézska obchodná komora (SIOK) srdečne pozýva na tretí „Indonézsky štvrtok“, ktorého súčasťou bude diskusia a prednáška na tému

„Záujmy Indonézie pre rozvoj vzťahov s Európskou úniou a Strednou Európou.“

Tretie stretnutie sa bude konať vo štvrtok 19. mája 2011 o 17.30 hod. v priestoroch SIOK na Radlinského 10, 4. poschodie, Bratislava.

Témou tretieho stretnutia bude diskusia o obchodných záujmov Indonézie vo vzťahu ku krajinám Európskej únie a Strednej Európy. Porozprávať na túto tému príde pán Nusa Eka, riaditeľ ITPC (Indonesian Trade Promotion Center) v Budapešti.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Kolektív SIOK

 
Pozvánka - SIOK Indonézsky štvrtok PDF Vytlačiť E-mail
Napísal SIOK   
Piatok, 01 Apríl 2011 15:41

Drahí priatelia,

v prvom rade Vám chceme poďakovať za účasť na prvom februárovom stretnutí, ktorým sme odštartovali cyklus „Indonézske štvrtky“,  a za vytvorenie príjemnej atmosféry. Ako sme Vás už informovali, tému marcového „Indonézskeho štvrtka“ sme preložili z organizačných dôvodov na máj.

Slovensko – indonézska obchodná komora (SIOK) Vás srdečne pozýva na aprílový „Indonézsky štvrtok“, ktorý sa bude konať vo štvrtok 14. Apríla 2011 o 17.30 hod. v priestoroch SIOK na Radlinského 10, 4. poschodie, Bratislava.

Prednášať bude bývalý veľvyslanec Slovenskej republiky v Indonézii PhDr. Peter Holásek, ktorý pôsobil na tomto poste v rokoch 2003 – 2009, na tému

„ Súčasný politický vývoj v Indonézii a jeho perspektívy“


Tešíme sa na stretnutie s Vami.

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 1 z 4

Anketa

Ktorá organizácia najviac podporuje obchodné vzťahy?
 

Kto je online

Aktuálne máme 2 hosťov prítomný

Hľadať